Beata Chowaniak

O mnie

Jestem nauczycielką języka angielskiego w klasach młodszych. Praca, którą wykonuję daje mi wiele satysfakcji, ponieważ staram się udowodnić moim uczniom, że nauka języka obcego może być połączeniem przyjemnego z pożytecznym. Uważam, że każdy uczeń jest w stanie opanować podstawy języka angielskiego; wystarczy tylko trochę chęci i zainteresowania. Poza tym, najmłodsze dzieci uczą się języka obcego intuicyjnie, a ich umysły są niezwykle chłonne i elastyczne. W związku z tym, wprowadzając swoich milusińskich w świat języka angielskiego głównie poprzez zabawę, staram się inspirować ich do dalszej nauki, wzbudzać ich ciekawość i spełniać ich oczekiwania.

W chwilach wolnych od pracy, spędzam czas z moją rodziną na wycieczkach górskich i rowerowych, uwielbiam grać w scrabble oraz opiekuję się przygarniętym z fundacji kocurkiem Subaru.

Beata Chowaniak