Rosińska Monika

O mnie

Jestem nauczycielem historii, oraz wychowawcą klasy 6c. Pracuję również jako nauczyciel techniki i wychowania do życia w rodzinie.

Decyzja o pozostaniu nauczycielem była zdecydowanie trafiona. Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości i satysfakcji. Poznawanie przeszłości to moja pasja, którą próbuję zarazić swoich uczniów. Moim celem jest pokazanie młodym ludziom, że nauka historii nie musi być nudna, wręcz przeciwnie, może być ciekawa i fascynująca.

Prowadzę kółko regionalne, gdzie wspólnie z uczniami poznajemy bliżej naszą „małą ojczyznę” poprzez wycieczki. Zajęcia te pozwalają rozwinąć i pogłębić zainteresowanie własnym regionem.

Oprócz zagłębianie się w świat przeszły fascynują mnie wędrówki górskie oraz dobre książki, nie tylko historyczneJ

Monika Rosińska