Menu

Laureaci konkursów 2015/2016

Pozytywnie zakręceni

MAJA i JULIA ŻMUDA- SIOSTRY TRENUJĄCE JUDO

Uczennice SP nr7 trenujące w Uczniowskim Klubie Sportowym Judo Ippon Tychy Maja i Julia Żmuda osiągnęły w ostatnim czasie kilka sukcesów zarówno na zawodach krajowych, jak i międzynarodowych.

Sukcesy w roku szkolnym 2015/ 2016:

INTERNATIONALES CREATIV GRAZ JUDO TURNIER.

Dziewczyny były w grupie U 12 28-32 kg. Maja wygrała 3 na 4 walki i zdobyła brąz. Julia wygrała 2 z 4 walk, zajmując V m-ce

XIII  Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo w Suchym Lesie koło Poznania.

Maja Żmuda wywalczyła  złoty medal i wygrała Puchar Polski Dzieci

Maja wygrała Puchar Polski w Judo

Międzynarodowe Zawody Judo w Pezinoku koło Bratysławy na Słowacji - Medzinárodný turnaj Pezinok Slovenský pohár.

Maja wszystkie  walki wygrała. Otrzymała złoty medal oraz specjalną nagrodę dla najlepszej zawodniczki Turnieju. Julia natomiast dzielnie walczyła i zajęła punktowane czwarte miejsce.

JUDOTURNIER Austrian Cup - Salzkammergut

Polskę reprezentowały m. in. Maja i Julia. Maja (U 12)  miała aż 19 dziewcząt w swojej kategorii wagowej do 32 kg. 4 na 5 walk wygrała , zajmując 3 m-ce.  Julia (U 12) miała 11 dziewcząt w swojej kategorii wagowej do 28 kg. Zajęła  5 m-ce.

Międzynarodowe  Zawody Judo w czeskiej Ostrawie

Maja zajęła I miejsce, natomiast Julia II miejsce

Międzynarodowy Turniej Judo "Pokonujemy granice"

W zawodach tych startowało 700 zawodników i zawodniczek z 70 klubów z Polski oraz Czech, Słowacji, Litwy, Niemiec.

Maja Żmuda I miejsce  33kg, Julia Żmuda III miejsce 30kg

Mistrzostwach Miasta Mysłowic w Judo

Maja Żmuda -  złoty medal w kategorii wagowej 33 kg, natomiast Julia Żmuda -  brązowy medal w kategorii wagowej 30 kg. Ponadto Maja została wyróżniona Statuetką za II miejsce w cyku  zawodów Grand Prix Mysłowic w Judo

Międzynarodowy Turniej Judo w Rybniku - Silesia Cup

Julia - złoty medal, Maja po wyczerpujących walkach zajęła V miejsce.

Grand Prix o Puchar Białej Gwiazdy w Judo (International Judo League) w Krakowie

Maja i Julia Żmuda odniosły duży sukces zdobywając (każda z nich) srebrny medal w swojej kategorii wagowej.

VII Międzynarodowy Memoriał im. Jigoro Kano w Judo w Luboniu koło Poznania

Maja zajęła pierwsze miejsce w swojej kategorii wagowej 31 kg, zdobywając złoty medal