Menu

Laureaci konkursów 2016/2017

Maja Żmuda w Plebiscycie na Tyskiego Sportowca Roku 2016!

Nasza uczennica Maja Żmuda zajęła II m-ce w Plebiscycie na Tyskiego Sportowca Roku 2016 w kategorii Młodzieżowiec. Otrzymała 2111 punktów, do I m-ca zabrakło tylko 55 głosów, a różnica między II i III miejscem to ok. 1000 głosów.
Maja jest pierwszą w Tychach wyróżnioną w plebiscycie  zawodniczką Judo!
Tym, którzy głosowali na Maję, bardzo dziękujemy.
Maja w 2016r. brała udział w 20 zawodach krajowych i zagranicznych, tylko dwa razy przyjechała bez medalu. Wygrała Puchar Polski, Puchar Słowacji, gdzie dodatkowo otrzymała medal dla najlepszego zawodnika turnieju. Zajęła I m-ce w klasyfikacji generalnej International Judo League (turniej siedmiu miast -Jasło, Opole, Bytom, Nowa Sól, Łódź, Warszawa, Kraków). Zajęła 2 miejsce na zawodach Judo Baltic Cup w Gdyni. Zdobyła 2 brązowe medale w Austrii- w Gmunden i w Grazu, 7 miejsce w Budapeszcie na największych zawodach Judo Europy środkowej!
Z całego serca gratulujemy!!!!!!!

Gali Najzdolniejszych

Wśród Najzdolniejszych w kategorii sportowej znalazły się uczennice naszej szkoły: Anna Waszyńska, Julia Żmuda i Maja Żmuda. Ich sukcesy (nie tylko sportowe) śledzimy od dawna. Dziewczynom serdecznie gratulujemy!